Z pewnością część z Was lubi zrelaksować się pogrywając sobie na konsoli stacjonarnej, przenośnej lub na komputerze. Część na pewno wykorzystuje do tego celu swoje smartfony. Wiodącym urządzeniem łączącym te 2 światy jest z pewnością Xperia Play certyfikowana przez Sony PlayStation. Tymczasem portal Concept Phones udostępnia render rzekomego następcy tego świetnego telefonu, który widzimy w nagłówku artykułu.

Z informacji podanych przez portal, nie jest to informacja potwierdzona i nie możemy mieć pewności że telefon się pojawi w sprzedaży. Trzeba jednak przyznać, że prezentuje się świetnie i ma bardzo dużą szansę odnieść sukces. Zwłaszcza, że specyfikacja techniczna ma nie odstawać od „reszty stawki”:

  • 4,3” wyświetlacz o rozdzielczości HD 1280x720p
  • 8-megapikselowy aparat z funkcją autofocus oraz diodą LED pełniącą rolę flasha
  • Dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz
  • Android 4.0

Oczywiście najważniejszy jest jednak panel sterowania. Układ przycisków wygląda identycznie jak w Xperii Play 1, włączając w to dotykowy panel kontrolny po środku. Po sieci krążyły plotki o mającym mieć niebawem premierę Sony Hayabusa (lub też Sony X). Uważam, że przede wszystkim render przedstawia się bardzo stylowo, co z resztą można powiedzieć o większości produktów Sony. Myślicie że ten, nie da się ukryć, ciekawy smartfon pojawi się w sprzedaży?

Źródło:
www.concept-phones.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Grzegorz Kaczmarek