Pod koniec 2019 roku kanadyjska firma eBuyNow ogłosiła współpracę z Motorolą, na której mocy wskrzeszono markę smartwatchy Moto 360. Amerykanie podzielili się licencją, a Kanadyjczycy zrobili całą resztę. Jak się okazuje, współpraca musiała wyjść dobrze, gdyż w tym roku mamy poznać kolejne inteligentne zegarki z rodziny Moto – tym razem wykorzystane zostaną inne marki Motoroli. Do gry mają wejść smartwatche Moto G, Moto Watch i Moto One.

Moto G, Moto Watch i Moto One nadchodzą, choć nie wyprodukuje ich Motorola

motorola moto g watch one plany

W międzyczasie eBuyNow połączyło się z CE Brands Inc., aczkolwiek to nie przeszkodziło w planach. Analizując dotychczasową nomenklaturę Motoroli, możemy domyślać się, że smartwatch Moto G będzie bardziej budżetową propozycją. Ma zostać przedstawiony w czerwcu i patrząc na grafikę, będzie bardzo zbliżony do Moto 360 z przełomu 2019 i 2020 roku. Tylko zamiast koronki pojawią się płaskie przyciski. Z kolei Moto Watch jako jedyny otrzyma prostokątny ekran. Tymczasem Moto One zapewne będzie bardziej nastawiony na osoby, którym zależy na czymś lżejszym – smartwatch zdaje się mniejszy i bardziej smukły. Dwa ostatnie zegarki mamy oficjalnie poznać w lipcu.

Zobacz też: Najlepiej sprzedające się smartfony w 2020 roku – na liście jest zaledwie trzech producentów.

Przy okazji ujawnienia tych planów CE Brands Inc. potwierdziło dalsze partnerstwo z Qualcommem i Google. To może jedynie oznaczać, że nie zabraknie systemu Wear OS na pokładzie nowych smartwatchy Moto. Do tego jednostki Snapdragon Wear będą odpowiadały za generowanie mocy obliczeniowej. Możemy się domyślać, że tańszy Moto G otrzyma Snapdragona Wear 3100. Wyżej notowane zegarki zapewne wykorzystają model 4100.

Źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.