Mobility Trends 2020 to ciekawy plebiscyt, gdzie internauci mogą głosować na te produkty technologiczne, które według nich zasługują na szczególne uznanie. Kolejna edycja wydarzenia przynosi też interesujący konkurs, gdzie można wygrać sporo interesujących sprzętów. Co warto wiedzieć o Mobility Trends 2020 i gdzie można zagłosować?

Mobility Trends 2020

Mobility trends 2020

Podobnie jak w zeszłym roku, teraz także Mobility Trends będzie odbywało się w formie wydarzenia on-line. Oznacza to, że premiery czy wręczenie nagród będzie można oglądać bez wychodzenia z domu. To internauci zadecydują o wygranych w aż w 18 kategoriach. Wśród nich znajdziemy m.in. Gadżet Roku, Innowacja Roku czy Notebook roku. Swój głos można oddać na specjalnej stronie internetowej. Do tego w pozostałych 6 kategoriach o wyróżnianiu zadecyduje rada merytoryczna, która składa się z ekspertów z branży oraz dziennikarzy mediów technologicznych oraz lifestylowych. Na zwycięzców czekają 24 statuetki Złoty Bell.

XI edycja Mobility Trends jest wyjątkowa, ze względu na pandemie, jednak nie zmieniła się idea głosowania w plebiscycie. Niestety zmieni się ogłoszenie wyników plebiscytu, które będzie miało wirtualny wymiar. Obostrzenia związane z pandemią nie pozwolą nam na zorganizowanie Gali Mobility Trends jak to się odbywało co roku, ale w ramach ogłoszenia wyników zostanie przygotowane specjalne wydanie magazynu „Mobility” w wersji cyfrowej.

Tomasz Cieślak pomysłodawca i organizator plebiscytu Mobility Trends.

Zobacz też: Co przyniosło ostatnie State of Play od Sony?

Dodatkowo osoby, które będą chciały wziąć udział w konkursie przygotowanym przez organizatorów, mogą liczyć na ciekawe nagrody (m.in. wideorejestrator Mio MiVue 812 czy iRobot iRoomba i3). By to zrobić, trzeba zostać fanem Mobility Trends na Facebooku, udostępnić stosowny post i odpowiedzieć na pytanie „Co będzie technologicznym hitem 2021 roku?”. Miło nam także napisać, że Android.com.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia. Głosowanie trawa do 10 marca, więc jeszcze jest czas, by oddać swój głos.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.