Klienci T-Mobile mogą w prosty sposób odebrać rabat na fotoksiążkę. To bonus od magentowego operatora w ramach akcji Happy Fridays. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji.

Jak odebrać swój rabat na fotoksiążkę od T-Mobile?

W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile co tydzień przygotowuje bonus dla swoich klientów. Zazwyczaj są to pakiety internetu lub paczki bezpłatnych minut/SMS-ów. Czasem zdarzają się vouchery na urządzenia elektroniczne. W tym tygodniu bonusem jest jednak rabat na CEWE Fotoksiążkę Pure.

Fotoksiążka może pomóc uporządkować fotografie. Specjalnie zaprojektowany album ze zdjęciami to także świetny pomysł na prezent. Rabat dla klientów T-Mobile wynosi 14 zł.

Żeby skorzystać ze zniżki, trzeba odebrać promocyjny kod rabatowy. Można to zrobić w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Alternatywna metoda polega na wysłaniu SMS-a o treści HF pod numer 80800. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni T-Mobile, zarówno ci z abonamentem, jak i ci, którzy mają ofertę typu MIX lub na kartę. Każdy może otrzymać tylko jeden kod.

Czytaj także: [Promocje dnia] OnePlus 8 Pro, Realme X3 SuperZoom, Motorola RAZR 5G i więcej super okazji!

Kod można odebrać od piątku 26 lutego do niedzieli 28 lutego. Wykorzystać rabat na stronie cewe.pl można do 7 marca. Jest więc trochę czasu na wybranie zdjęć, które chcielibyśmy zobaczyć w fotoksiążce.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.