Opłaty za korzystanie z Canal+ online można doliczyć do swojego rachunku w Play – pozwala na to usługa Zapłać z Play. To duże ułatwienie dla klientów fioletowego operatora korzystających z platformy Canal+.

Canal+ online dostępne w usłudze „Zapłać z Play”

Już wcześniej do rachunku w Play można było doliczyć opłaty za korzystanie z takich platform, jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO czy Chilli. Teraz do tego grona dołączyło Canal+ online. Fioletowy operator jest pierwszym na rynku, który pozwala doliczyć do rachunku opłaty za korzystanie z tego serwisu.

W ofercie Canal+ online znajduje się 76 kanałów telewizyjnych. Oprócz tego są także liczne filmy i seriale na życzenie, zarówno od Canal+, jak i od zewnętrznych dostawców. Użytkownicy platformy mogą wybierać spośród czterech pakietów:

  • Film – 50 zł miesięcznie (14 kanałów live)
  • Sport – 50 zł miesięcznie (14 kanałów live)
  • Fun&Info – 25 zł miesięcznie (45 kanałów live)
  • Kids – 10 zł miesięcznie (10 kanałów live)

Czytaj także: Wentylator, kontroler i… naparstki – według realme tego właśnie potrzebują gracze mobilni

Opłatę za Canal+ online możemy doliczyć do naszego rachunku w Play, jeśli posiadamy u fioletowego operatora abonament na telefon lub internet. Koszt wybranego pakietu będzie doliczany do faktury. Pakiety można włączać i wyłączać w dowolnym momencie.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.