Samsung to bardzo popularny producent, który ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnego rodzaju produktów. Nie da się jednak ukryć, że największym zainteresowaniem cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to trzeba zaznaczyć, że w ostatnim czasie producent oferuje naprawdę wzorowe wsparcie. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że aktualizacja do One UI 3.1 zaczęła właśnie trafiać na urządzenia z rodziny Galaxy Note10. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

Aktualizacja do One UI 3.1 już dostępna na smartfonach z serii Galaxy Note10

Samsung Galaxy Note10 One UI 3.1 aktualizacja

W zeszłym tygodniu Samsung zapowiedział nadejście One UI 3.1 na starsze smartfony ze swojej oferty. Długo nie musieliśmy czekać, aż firma zamieni słowa w czyny, bo aktualizacja do One UI 3.1 zawitała już na smartfony z serii Galaxy Note10 w Niemczech. Mając na uwadze schemat rozprowadzania uaktualnień przez Samsunga, po Niemczech zazwyczaj przychodzi kolej na Polskę. A to z kolei oznacza, że pierwsi użytkownicy Notatników z 2019 roku, mieszkający w naszym kraju, mogą już powoli wypatrywać nowej wersji oprogramowania.

Zobacz także: Samsung ma wypuścić laptopa z grafiką od AMD i… procesorem Exynos

Należy zaznaczyć, że aktualizacje zazwyczaj są rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Uaktualnienie zostało oznaczone ciągiem znaków N97xFXXU6FUBD („x” to liczba od 1 do 5, w zależności od modelu urządzenia) i waży 1035,78 MB, czyli całkiem sporo. Prócz kilku nowości znanych z serii Galaxy S21, w oprogramowaniu zawarto też marcowe poprawki zabezpieczeń. Zainteresowanym nową aktualizacją nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i regularnie sprawdzać jej dostępność w ustawieniach telefonu.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.