Unboxing wspaniałego Galaxy S6 Edge w edycji „Iron Man” trafia do sieci

Newsy

samsung-galaxy-s6-edge-iron-man-710x459

 
Kampania promocyjna najnowszego filmu Marvela trwa. Jakiś czas temu pokazywaliśmy kilka wersji flagowca Samsunga inspirowanych Avengersami. Jedna z nich, która wydaje się najładniejsza i najbardziej atrakcyjna, właśnie pojawiła się na rynku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Poniżej możecie zobaczyć unboxing tego wyjątkowego smartfona. Urządzenie przychodzi do nas w pięknym, stylizowanym pudełku, które wygląda jakby należało do Tony Starka. W środku znajdziemy stację dokującą przypominającą reaktor Iron Mana, słuchawki oraz specjalną osłonę na plecy smartfona.

 
Wyróżnikiem Edge’a jest jego wykonanie. Urządzenie w czerwieni i złocie wygląda zjawiskowo, a motyw na tylnym panelu został świetnie wkomponowany w resztę smartfona. Samsung występuje jedynie w 64 GB wersji i na razie jest dostępny w Korei oraz Chinach.

 

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x