Box daje za darmo 50 GB użytkownikom Androida!

Newsy

Box-50GB-Android
Konkurencja na rynku usług, które umożliwiają przechowywanie plików „w chmurze” jest coraz większa. Jeden z liderów w tej branży postanowił całkowicie za darmo zaoferować użytkownikom Androida aż 50 GB wolnego miejsca na pliki.

Największym atutem tego typu usług jest możliwość dostępu do swoich plików niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystamy w danej chwili. Aplikacja kliencka Box od dłuższego czasu jest dostępna również dla Androida. W związku z tym, osoby, które potrzebują dużo wirtualnego miejsca, mogą być zainteresowane nową ofertą Box.com.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Każdy użytkownik smartfona z Androidem, który zaloguje się do usługi za pośrednictwem aplikacji dostępnej w Markecie, bezpłatnie otrzyma aż 50 GB miejsca na swoje pliki. Jedynym warunkiem jest zalogowanie się do Box.com do dnia 23 marca 2012 roku – zainteresowani mają więc miesiąc na skorzystanie z oferty.

Poza pojemnością wirtualnego dysku, bardzo duże znaczenie ma również to, jaki limit wielkości plików obowiązuje podczas przesyłania ich na serwer. Użytkownik, który skorzysta z promocji będzie miał możliwość przesłania pojedynczego pliku, który zajmuje do 100 MB, zamiast standardowych 25 MB.

źródło: PCMag / Box


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x