ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
cecotec w polsce

Cecotec oficjalnie w Polsce – hiszpańska firma produkuje zaawansowany sprzęt AGD

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Hiszpańska firma Cecotec poinformowała, że rozpoczyna działalność w Polsce. Wcześniej pojawiła się na ponad 30 innych rynkach na całym świecie. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją innowacyjnego sprzętu AGD.

Urządzenia Cecotec są dostępne w Polsce

Cecotec to rodzinna firma, która zastała założona w 1995 roku w Walencji. Producent ma w swojej ofercie ponad 750 produktów AGD. Hasło firmy to EVERYBODYTECH, co oznacza technologię dostępną dla każdego. Przedsiębiorstwo stawia na możliwie najlepszy kompromis między jakością a ceną swoich urządzeń.

Produkty Cecotec można kupić w ponad 30 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki Południowej, m.in. we Włoszech, w Niemczech, Francji, Danii, Czechach, Niderlandach, Szwecji, Portugalii, Izraelu, Tunezji, Maroko, Indiach, Argentynie czy Chile. Obecnie bardzo intensywnie rozwijamy naszą sprzedaż w Europie Środkowo-Wschodniej – mówi Łukasz Włodarczyk, Country Business Manager w Cecotec. W ubiegłym roku oferta firmy zaczęła być dostępna u niektórych naszych sąsiadów. Chodzi m.in. o Niemcy i Węgry. Polska to duży i ważny rynek w tym regionie. Mamy nadzieję, że okaże się ważnym punktem na mapie naszej działalności – zaznacza Łukasz Włodarczyk. W Polsce urządzenia Cecotec będzie dystrybuować firma 4cv.

Najpopularniejsze urządzenia Cecotec to te z linii Conga. W jej skład wchodzą roboty odkurzające i myjące, odkurzacze pionowe i roboty do mycia okien. Roboty sprzątające Conga posiadają nawigację, a ich działaniami można zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej. Cecotec produkuje również popularne roboty kuchenne Mambo – te prawdopodobnie pojawią się w naszym kraju w drugiej połowie 2021 roku. Inne urządzenia w ofercie Cecotec to m.in. ekspresy do kawy, żelazka, wentylatory, oczyszczacze powietrza, grille elektryczne, mikrofalówki, prostownice i lokówki, suszarki do włosów, a także golarki.

Czytaj także: Transmisje sportowe na żywo w HDR – Sony i Euro Media Group kontynuują współpracę

Obecnie urządzenia Cecotec są dostępne w sklepach mediaexpert.pl, morele.net, maxelektro.pl, al.to, a także w mniejszych sklepach internetowych. Firma poinformowała, że trwają również rozmowy z kolejnymi sieciami handlowymi.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy