Samsung Moment oficjalnie

Newsy

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
Samsung ostatnio wypuszcza tak wiele telefonów z Androidem, że już powoli gubię się który z kolei jest dzisiaj zaprezentowany model. Galaxy, Galaxy Lite, Behold 2, … dzisiaj przyszedł czas na Samsunga Moment.
Pamiętacie może newsa jeszcze z sierpnia o modelu InstinctQ? Właśnie wtedy wyciekły pierwsze fotografie przedstawiającego, jak się dzisiaj okazało Moment’a. Wygląda na to, że telefon do tej pory zmienił nazwę. Co do jego zawartości czyli specyfikacji należy zwrócić szczególną uwagę o procesor o dużym taktowaniu – 800MHz, znany z Samsungów 3.2 calowy wyświetlacz w technologii AMOLED oraz pełną klawiaturę QWERTY. Telefon wyposażony jest również w GPS, WiFi, aparat 3.2MPx, wejście słuchawkowe 3.5mm, Bluetooth oraz slot kart pamięci.

Moment na filmie:
{youtube}n_9FYa6MdCg{/youtube}

Samsung Moment ma pojawić się w sprzedaży już od pierwszego listopada za 179.99 dolarów (w abonamencie). Przedsprzedaż już się rozpoczęła na stronie Sprint’a.


Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x