Sony oficjalnie prezentuje Xperię Z3+ światu, Xperia Z4 tylko dla Japończyków

Newsy

Xperia Z3+_Copper_front_side

Nie Xperia Z4, a Xperia Z3+ będzie oficjalną nazwą modelu flagowca firmy Sony. Japończycy oficjalnie zapowiedzieli modele Z3+ (E6553) oraz Z3+ Dual (E6533), które mają trafić do globalnej sprzedaży już w czerwcu. Telefony różnią się od modelu Z4 tylko nazwą.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

 

Nazwanie smartfonu Z3+ jest dość nieoczekiwanym posunięciem. Najwyraźniej Sony uznało, że wprowadzone zmiany są zbyt małe, aby zmieniać numerację serii Z. Xperia Z3+ jest minimalnie cieńsza oraz lżejsza od Z3. Posiada również 32 GB pamięci wewnętrznej, z czego użytkownik dostanie 21,9 GB na zapis danych. Przypomnijmy specyfikację techniczną nowego flagowca:

 

  • Ekran TRILUMINOS™ o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości Full HD wzbogacony o technologie Live Colour LED i X-Reality.
  • 64-bitowy Qualcomm Snapdragon 810.
  • 3 GB pamięci RAM.
  • Tylny aparat 20,7 MP Exmor RS oraz przedni 5,1 MP Exmor R.
  • Certyfikat odporności na wodę i kurz IP65/IP68.
  • Android Lollipop z autorskim Xperia UI.
  • Bateria o pojemności 2930 mAh.

Urządzenie trafi na rynek w czterech wariantach kolorystycznych (czarnym, białym, miedzianym oraz morskim). Smartfon Sony Xperia Z3+ będzie można nabyć już za kilkanaście dni.

 

Źródło: Android Central

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x