Xperia Z3+_Copper_front_side

Nie Xperia Z4, a Xperia Z3+ będzie oficjalną nazwą modelu flagowca firmy Sony. Japończycy oficjalnie zapowiedzieli modele Z3+ (E6553) oraz Z3+ Dual (E6533), które mają trafić do globalnej sprzedaży już w czerwcu. Telefony różnią się od modelu Z4 tylko nazwą.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

 

Nazwanie smartfonu Z3+ jest dość nieoczekiwanym posunięciem. Najwyraźniej Sony uznało, że wprowadzone zmiany są zbyt małe, aby zmieniać numerację serii Z. Xperia Z3+ jest minimalnie cieńsza oraz lżejsza od Z3. Posiada również 32 GB pamięci wewnętrznej, z czego użytkownik dostanie 21,9 GB na zapis danych. Przypomnijmy specyfikację techniczną nowego flagowca:

 

  • Ekran TRILUMINOS™ o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości Full HD wzbogacony o technologie Live Colour LED i X-Reality.
  • 64-bitowy Qualcomm Snapdragon 810.
  • 3 GB pamięci RAM.
  • Tylny aparat 20,7 MP Exmor RS oraz przedni 5,1 MP Exmor R.
  • Certyfikat odporności na wodę i kurz IP65/IP68.
  • Android Lollipop z autorskim Xperia UI.
  • Bateria o pojemności 2930 mAh.

Urządzenie trafi na rynek w czterech wariantach kolorystycznych (czarnym, białym, miedzianym oraz morskim). Smartfon Sony Xperia Z3+ będzie można nabyć już za kilkanaście dni.

 

Źródło: Android Central

 
Tomasz Kondrat

Zakochany w Androidzie od pierwszego wejrzenia. Uwielbia wszystkie urządzenia na prąd, dobrą kuchnię, sen oraz post-rocka.