Rozpoczęto udostępnianie aktualizacji z Androidem 4.0 dla Transformera

1 minuta czytania
Komentarze
AsusEeePadTransformer

Asus Transformer Prime był pierwszym tabletem z systemem Android 4.0 ICS. Tajwański producent dużo wcześniej zaznaczył, że aktualizacja do najnowszej wersji mobilnego systemu Google zostanie udostępniona również dla pierwszej generacji Transformera.

Posiadacze tabletów Asusa zdecydowanie mają powody do zadowolenia – producent bardzo konsekwentnie podchodzi do kwestii aktualizacji oprogramowania w swoich urządzeniach. Właśnie pojawiła się oficjalna informacja, zgodnie z którą rozpoczął się proces udostępniania aktualizacji do Androida 4.0 ICS dla Transformera TF101.

Dość tradycyjnie, cały proces zostanie podzielony na kilka etapów. W pierwszej kolejności dostęp do następcy Honeycomba otrzymają użytkownicy z Tajwanu. Firmware w wersji 9.2.1.11 wkrótce powinien również trafić do użytkowników Transformera w pozostałych krajach. Aktualizacja odbywa się za pośrednictwem technologii Firmware Over The Air.

Co prawda zabrakło dokładniejszych terminów, czy harmonogramu udostępniania aktualizacji w innych krajach, jednak najważniejsze jest to, że użytkownicy Asusa Eee Pad Transformera już wkrótce otrzymają Androida 4.0, na którego posiadacze innych tabletów jeszcze będą musieli poczekać.

źródło: Asus

Motyw