The-Gionee-Elife-S5.1

 
Mamy ciekawą informację wprost z Chin. Okazuje się, że firma Gionee znana przede wszystkim z produkcji coraz cieńszych modeli, wpadła na interesujący pomysł. Przed prezentacją modelu M5 producent podgrzewa atmosferę i mówi, że najważniejsze dla niego będzie jak najlepsze wykorzystanie baterii.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Zaprezentowana grafika jasno daje nam do zrozumienia, że smartfon będzie wyposażony w podwójny akumulator. Ogniwa napędzą urządzenie niezależnie od siebie i dopiero gdy jednemu z nich zabraknie mocy, drugie wykorzysta swoje pokłady energii. To całkowicie innowacyjny pomysł z jakim wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Odpowiednie umiejscowienie baterii nie wpłynie na grubość smartfona, a zapewni dwa razy więcej czasu bez ładowarki. Myślicie, że pomysł Gionee znajdzie poparcie wśród użytkowników?

 

m-a

Źródło: Weibo

Dawid Przewoźnik