Operator sieci Play podzielił się statystykami związanymi z zaangażowaniem w tegoroczny finał WOŚP. Posiadacze numerów u fioletowego operatora aktywnie wspierali zbiórkę. Co udało się osiągnąć?

Play i WOŚP – podsumowanie

play wośp

Podczas tegorocznej edycji WOŚP wysłano prawie 100 tysięcy charytatywnych SMS-ów o treści serce. Play podkreśla, że to szeroka współpraca pomiędzy operatorami pozwoliła zdobyć temu sposobowi wsparcia rozgłos na taką skalę.

Na licytacje trafiło 100 złotych kart SIM. Najdroższa z nich została sprzedana za 181 818 zł. Łącznie na WOŚP z tych licytacji trafi 1 633 211 złotych. Kolejne 500 000 zł fioletowy operator przekazuje na wspomniany cel dzięki transakcjom użytkowników aplikacji Play24, a prawie 38 000 zł trafia do puli dzięki zaangażowaniu chętnych pracowników i salonów Play.

Mamy zapalonych graczy – twierdzi fioletowy operator. Na stronie playdlawosp.pl pojawiły się gry – najdłuższa sesja ciągłej rozgrywki trwała 14,5 godziny. W dniu finału odbyła się też gra na żywo, gdzie do zdobycia było 2000 nagród. Wolontariusze WOŚP otrzymali natomiast 120 tysięcy zestawów składających się z maseczki, smyczki oraz usługi Bezpieczna Rodzina na pół roku.

Czytaj także: Huawei znacznie zmniejsza zamówienia podzespołów – sankcje odcisnęły duże piętno

Łącznie w wyniku działań związanych z Play na konto WOŚP trafiło podczas tegorocznej edycji akcji 2 659 123 zł.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.