Nubia to popularny producent słynący ze smartfonów dla graczy. Tak się składa, że już niedługo firma pokaże światu swoją nową serię Red Magic 6, w której skład wejdzie Nubia Red Magic 6 i Nubia Red Magic 6 Pro. Dziś dowiedzieliśmy się, że ten drugi model będzie można naładować od 0 do 50% w zaledwie 5 minut. Nie da się ukryć, że brzmi to naprawdę imponująco.

Nubia Red Magic 6 Pro i 50% baterii w 5 minut

Nubia Red Magic 6 Pro szybkie ładowanie 120 w

Rodzina Nubia Red Magic 6 zadebiutuje już za kilka dni, a konkretniej 4 marca. Ni Fei, CEO marki, zdradził dziś, że model Red Magic 6 Pro wyróżni szybkie ładowanie o mocy 120 W, które umożliwi napełnienie jego akumulatora od 0 do 50% w zaledwie 5 minut. To nie koniec, jeśli chodzi o dobre wiadomości, bo mężczyzna dodał też, że w zestawie z flagowcem znajdziemy odpowiednią ładowarkę. W czasach, kiedy wielu producentów rezygnuje z dodawania tego akcesorium, to miła niespodzianka.

Zobacz także: Android 12 pokazuje nam, co może zaoferować Pixel 6 i… Pixel 6 XL

Szybkie ładowanie 120 W może budzić obawy o bezpieczeństwo całego procesu. Ni Fei doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przy swojej ostatniej wypowiedzi zapewnił, że zespół projektujący Nubię Red Magic 6 Pro zastosował wszelkie niezbędne środki ostrożności, by obyło się bez niespodzianek. Bateria wspomnianego modelu nie będzie przesadnie pojemna, bo ma mieć tylko 4500 mAh, ale szybkie ładowanie 120 W z pewnością to wynagrodzi. Na razie nie wiadomo, jak będą się kształtowały ceny serii Red Magic 6. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.