Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Na zdjęciach z dzisiejszej konferencji Google i amerykańskiego operatora Verizon możemy zobaczyć kolejne dwa nowe urządzenia pracujące na Androidzie. Jak widać, jest to już dość dobrze nam znana Motorola Sholes (Tao/Droid) oraz niespodzianka – telefon o którym do tej pory nic nie wiedzieliśmy od HTC. Co ciekawe na pierwszym z wymienionych telefonów nie ma interfejsu Blur, który miał być znakiem rozpoznawczym Motoroli. Możliwe, że przedstawiony egzemplarz nie jest jeszcze finalną wersją tego modelu, ponieważ oficjalnie ma się pojawić dopiero 30 października.

Drugi z wymienionych telefonów wygląda całkiem jak kolejny klon HTC Hero. Ma zainstalowaną nakładkę HTC Sense, zestaw Androidowych przycisków, ekran tej samej wielkości oraz wejście słuchawkowe jack 3.5. Prawdopodobnie będzie to nasz bohater w odświeżonej obudowie.
Póki co pozostaje nam czekać na oficjalne prezentacje obu modeli. Miejmy nadzieję, że Motorola dotrzyma terminu, natomiast od HTC otrzymamy jakąś innowację.

Skomentuj na Polskim Android Forum
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).