Na zdjęciach z dzisiejszej konferencji Google i amerykańskiego operatora Verizon możemy zobaczyć kolejne dwa nowe urządzenia pracujące na Androidzie. Jak widać, jest to już dość dobrze nam znana Motorola Sholes (Tao/Droid) oraz niespodzianka – telefon o którym do tej pory nic nie wiedzieliśmy od HTC. Co ciekawe na pierwszym z wymienionych telefonów nie ma interfejsu Blur, który miał być znakiem rozpoznawczym Motoroli. Możliwe, że przedstawiony egzemplarz nie jest jeszcze finalną wersją tego modelu, ponieważ oficjalnie ma się pojawić dopiero 30 października.

Drugi z wymienionych telefonów wygląda całkiem jak kolejny klon HTC Hero. Ma zainstalowaną nakładkę HTC Sense, zestaw Androidowych przycisków, ekran tej samej wielkości oraz wejście słuchawkowe jack 3.5. Prawdopodobnie będzie to nasz bohater w odświeżonej obudowie.
Póki co pozostaje nam czekać na oficjalne prezentacje obu modeli. Miejmy nadzieję, że Motorola dotrzyma terminu, natomiast od HTC otrzymamy jakąś innowację.

Skomentuj na Polskim Android Forum

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).