Nowe telefony Motoroli i HTC

Newsy

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]
Na zdjęciach z dzisiejszej konferencji Google i amerykańskiego operatora Verizon możemy zobaczyć kolejne dwa nowe urządzenia pracujące na Androidzie. Jak widać, jest to już dość dobrze nam znana Motorola Sholes (Tao/Droid) oraz niespodzianka – telefon o którym do tej pory nic nie wiedzieliśmy od HTC. Co ciekawe na pierwszym z wymienionych telefonów nie ma interfejsu Blur, który miał być znakiem rozpoznawczym Motoroli. Możliwe, że przedstawiony egzemplarz nie jest jeszcze finalną wersją tego modelu, ponieważ oficjalnie ma się pojawić dopiero 30 października.

Drugi z wymienionych telefonów wygląda całkiem jak kolejny klon HTC Hero. Ma zainstalowaną nakładkę HTC Sense, zestaw Androidowych przycisków, ekran tej samej wielkości oraz wejście słuchawkowe jack 3.5. Prawdopodobnie będzie to nasz bohater w odświeżonej obudowie.
Póki co pozostaje nam czekać na oficjalne prezentacje obu modeli. Miejmy nadzieję, że Motorola dotrzyma terminu, natomiast od HTC otrzymamy jakąś innowację.

Skomentuj na Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x