Quad-core od Fujitsu

Newsy

Fujitsu podobnie jak NEC widzi, że rynek smartfonów rozwija się na innych kontynentach w zastraszającym tempie i także ma chrapkę na  „kawałek tego tortu”. Firma poinformowała, że zamierza pojawić się ze swoimi urządzeniami na targach w Barcelonie.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jako że niemal wszyscy producenci przygotowali na tę specjalną okazję czterordzeniowy model, producent z Japonii nie zamierza odstawać w tej kategorii. Korporacja ma zamiar przedstawić produkt oparty o procesor Tegra 3, taktowany zegarem 1,5 GHz.

Oczywiście to CPU nie robi już takiego wrażenia, HTC Endeavor, Acer Cloudmobile czy LG 3X ma mieć taki sam. Dlatego Fujitsu swój produkt wyposażyło dodatkowo w aparat 13.1 megapikseli, z którego obraz będziemy mogli oglądać na 4,6 calowym wyświetlaczu. Telefon ma być dodatkowo odporny na wodę i kurz, oraz pracować na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich.

Jednakże najlepsze dopiero przed nami: opisywany model ma mieć na pokładzie czytnik linii papilarnych, co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o bezpieczeństwo zawartości naszego sprzętu. Producent obiecał także, że bateria ma być wyjątkowo wydajna i pozwalać na bardzo długą pracę urządzenia.

Smartfon od Fujitsu zapowiada się bardzo ciekawie, jednak na chwilę obecną nie mamy nic poza kilkoma danymi i renderem, który widać w nagłówku artykułu. Wnioskować można z tego, że minie dużo czasu od zakończenia targów MWC do premiery telefonu w naszych sklepach. Miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie a urządzenie będzie faktycznie tak dobre jak zapowiedziano.

 

Źródło:
engadget.com
ubergizmo.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x