Jak co tydzień T-Mobile rusza z kolejną odsłoną akcji Happy Fridays – tym razem można aktywować pakiet 60 minut wymienny na SMS-y. Standardowo korzystanie z bonusu nie wiąże się z żadnymi kosztami. Podpowiadamy, jak aktywować promocyjny pakiet.

60 minut wymiennych na SMS-y od T-Mobile

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy ofert typu MIX oraz na kartę w T-Mobile, a także ci, którzy mają u magentowego operatora abonament. Pakiety są dostępne od piątku 19 lutego do niedzieli 21 lutego. Każdy klient T-Mobile może aktywować bonus tylko raz.

Jak skorzystać z promocji? Opcje są dwie. Pierwsza to aktywacja pakietu w aplikacji Mój T-Mobile. Druga polega na wysłaniu SMS-a o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator aktywuje nam bonus w ciągu 72 godzin. Przyznany pakiet obowiązuje na terenie Unii Europejskiej (strefa A1). Czas na wykorzystanie promocyjnych minut i SMS-ów wynosi 30 dni od momentu aktywacji. Nie ma przy tym znaczenia, czy korzystamy z oferty typu MIX, na kartę, czy posiadamy abonament.

Czytaj także: Samsung zapowiada One UI 3.1 dla starszych smartfonów – te modele dostaną nowe, świetne funkcje!

T-Mobile co tydzień rozdaje użytkownikom swoich ofert bonusy w ramach akcji Happy Fridays. W poprzednich tygodniach można było n.in. aktywować pakiet 3 GB internetu oraz otrzymać vouchery na smartfony.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.