Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swojej ofercie wiele różnego rodzaju produktów. Nie jest jednak tajemnicą, że największym wzięciem cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to trzeba wspomnieć, że w ostatnim czasie Koreańczycy oferują naprawdę porządne wsparcie. Doskonałym tego dowodem jest fakt, że One UI 3.1 już wkrótce trafi na starsze urządzenia Samsunga, wzbogacając je o nowe, ciekawe funkcje. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

One UI 3.1 na starszych smartfonach Samsunga – seria Galaxy S20 i Galaxy S10 to tylko wierzchołek góry lodowej

Samsung Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung właśnie ogłosił, że debiutująca wraz serią Galaxy S21 nakładka One UI 3.1 trafi na niektóre starsze smartfony. To świetna wiadomość, bo to oznacza, że nowe modele dostaną funkcje dotychczas zarezerwowane tylko dla najnowszych flagowców Koreańczyków. Za przykład można tu podać m.in. nowe opcje aparatu, nagrywanie dźwięku z kilku mikrofonów jednocześnie i możliwość wycinania niechcianych obiektów ze zdjęć za pomocą specjalnego narzędzia.

Przechodząc do konkretów, pełna lista smartfonów Samsunga, które otrzymają aktualizację do One UI 3.1 prezentuje się następująco:

 1. Seria Galaxy S20
 2. Seria Galaxy Note20
 3. Galaxy Z Flip 4G / 5G
 4. Galaxy Z Fold2
 5. Seria Galaxy S10
 6. Seria Galaxy Note10
 7. Galaxy Fold
 8. Galaxy A71
 9. Galaxy A51
 10. Galaxy A90
 11. Galaxy A80
 12. Galaxy A70
 13. Galaxy A50

Zobacz także: W Microsoft Store wystartowały nowe promocje na gry na Xboxa. Oto 40 najlepszych okazji

Uaktualnienie dla wymienionych wyżej modeli ma zostać udostępnione w wybranych regionach jeszcze dziś. Warto jednak pamiętać, że nowe wersje oprogramowania zazwyczaj są rozprowadzane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na swoją kolej.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.