Realme to bardzo lubiana firma, która zyskuje na popularności w naprawdę imponujący tempie. Nie jest tajemnicą, że producent wydaje na rynek nowe smartfony naprawdę często, więc nikogo nie powinien zdziwić fakt, że już niedługo zadebiutuje Realme GT 5G – nowy flagowiec Realme, który może sporo namieszać. Dokładna data premiery tego smartfona właśnie została ujawniona.

Data premiery Realme GT 5G

Realme GT 5G 2

Realme GT 5G zapowiada się naprawdę fenomenalnie. Z najnowszych doniesień wynika, że sercem flagowca będzie flagowy Snapdragon 888 wspomagany przez 12 GB RAM-u i 256 GB pamięci wbudowanej. Najciekawiej zapowiada się jednak szybkie ładowanie 125 W. Tak, dobrze widzicie – 125 W, nie 25 W. Dzięki takiej mocy naładowanie urządzenia od 0 do 100% powinno zająć dosłownie kilka chwil.

Zobacz także: [Promocje dnia] Realme 7i, Samsung Galaxy M51, Motorola Moto G8 Power i więcej super okazji!

Firma dziś poinformowała, że Realme GT 5G zostanie oficjalnie zaprezentowany już 4 marca, czyli za nieco ponad 2 tygodnie. Premiera odbędzie się w Chinach. Z innych elementów specyfikacji tytułowego flagowca, które poznaliśmy, warto wymienić jeszcze m.in. baterię 5000 mAh, poczwórny tylny aparat i ekran o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz lub 160 Hz, jak sugerują niektóre plotki. Pod koniec wypada wspomnieć, że w kontekście Realme GT 5G firma potwierdziła tylko obecność Snapdragona 888 i datę premiery. Pozostałe informacje dotyczące specyfikacji tego urządzenia to tylko i wyłącznie niepotwierdzone doniesienia, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić.

Źródło: GSMArena