Play proponuje bezpłatne 100 GB internetu – pakiet otrzymają osoby, które zaczną korzystać z oferty na kartę u fioletowego operatora. Czasu na aktywację bonusu jest sporo, ale im wcześniej to zrobimy, tym więcej dni będziemy mieli na wykorzystanie przyznanych 100 GB.

Bezpłatne 100 GB w Play na kartę – jakie są zasady?

Promocja dotyczy osób, które od dzisiaj do 30 kwietnia 2021 roku kupią i zarejestrują dowolny starter Play na kartę. Po spełnieniu tego warunku wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Play24 i aktywować usługę 100 GB na start. Znajduje się ona w zakładce Pakiety.

Czas na aktywację pakietu jest do 30 kwietnia, tego dnia upływa też ważność wszystkich przyznanych bonusów w ramach omawianej promocji. Im wcześniej aktywujemy więc nasz pakiet, tym więcej czasu będziemy mieli na jego wykorzystanie.

Jeśli nie wiemy, ile internetu nam pozostało, możemy to łatwo sprawdzić. Wystarczy do tego aplikacja Play24 lub wybranie na telefonie odpowiedniego kodu:

  • *107# – dla oferty Play na Kartę Lubię to!
  • *108# – dla wszystkich pozostałych ofert

Czytaj także: Smartfon z QWERTY od XDA opóźniony z powodu zmiany procesora – starego flagowca zastąpi średniak

Na stronie operatora można znaleźć regulamin opisywanej promocji, a także mapę salonów, w których można kupić starter Play na kartę.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.