Telefon jedynie do dzwonienia? Light Phone oferuje nam powrót do korzeni

Newsy

The-Light-Phone

 
Jeśli macie dość wszechobecnych smartfonów i technologii, która wdziera się w Wasze życie, to właśnie coś dla Was. Light Phone to projekt bardzo interesującego urządzenia. Telefon w rozmiarze karty kredytowej oraz o grubości 4 mm oferuje jedynie podstawowe funkcje, których od niego oczekujemy. Pozwala jedynie odebrać lub wykonać połączenie, nic więcej.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

 The-Light-Phone (1)

 
Light Phone’a możemy otrzymać wraz z kartą SIM zapewniającą 500 minut rozmów. Co najważniejsze, bateria w tym telefonie trzyma do 20 dni i jest doskonałym wynikiem. Projekt jest już prawie całkowicie sfinansowany na Kickstarterze, a docelowe urządzenie będzie kosztowało jedynie 100 dolarów. Wydaje się, że to dobra oferta za możliwość ucieczki od smartfona z jednoczesnym dostępem do telefonu w nagłych wypadkach.

 

Źródło: Kickstarter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x