Samsung Behold 2 z TouchWiz

Newsy

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
Gama telefonów z Androidem od Samsunga powoli się zapełnia. Do dwóch już nam znanych modeli, jakimi jest Galaxy oraz Galaxy Lite dołączył dzisiaj Samsung Behold 2. W prawdzie logicznie patrząc na nazewnictwo Samsunga można by powiedzieć, że Behold 2 powinien być w jakimś stopniu ewolucją swojego poprzednika. Mamy jednak rewolucję. Nowy model prawie w niczym nie nawiązuje do poprzednika. Zamiast autorskiego systemu Samsunga otrzymujemy wcześniej wspomnianego Androida oraz zestaw hardware’owych przycisków standardowych dla tego systemu. Nowy Samsung Behold 2 całkiem przypomina jednak swojego poprzednika – Galaxy.
Znamy już częściowo specyfikację urządzenia i trzeba przyznać, że wygląda dość imponująco. Telefon będzie wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3.2 cala i rozdzielczości 320×480, aparat 5MPx z autofocusem i flashem, gniazdo karty pamięci MicroSD (do 16GB), A-GPS i Bluetooth 2.1, WiFi, 16 GB pamięci, wizualną pocztę głosową, oraz procesor oparty o architekturę ARM11.
To jednak nie wszystko. Najciekawszą funkcjonalność w Samsung Behold 2 pojawi się jednak od strony firmware. Jako pierwszy telefon tego producenta będzie on posiadał autorski interfejs użytkownika o nazwie TouchWiz.
Samsung Behold 2 do końca roku pojawi się u amerykańskiego operatora T-Mobile. Wkrótce potem, co wiadomo z nieoficjalnych informacji ma zawitać również do Europy. Cena urządzenia oraz data rozpoczęcia sprzedaży nie jest jeszcze znana.

Skomentuj na Największym Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x