Osoby posiadające konto na Tinderze mogą ustawić na swoich profilach utwory ze Spotify. Popularny serwis oferujący streaming muzyki właśnie udostępnił informacje dotyczące tego, jakie piosenki są najczęściej wybierane przez użytkowników portalu randkowego. To jednak nie wszystko – powstała nawet specjalna walentynkowa playlista z tymi utworami.

Jakie utwory ze Spotify ustawiamy na Tinderze?

Na Spotify pojawiła się specjalna walentynkowa playlista. Znajduje się na niej 100 utworów, które użytkownicy Tindera najczęściej ustawiają na swoich profilach.

Oto 10 najchętniej ustawianych piosenek. Pozostałe 90 znajdziecie na zamieszczonej powyżej playliście.

  1. SZA – Good Days
  2. Olivia Rodrigo – drivers license
  3. The Weeknd – Blinding Lights
  4. 24kGoldn ft. iann dior – Mood (feat. iann dior)
  5. Ariana Grande – 34+35
  6. The Weeknd – Save Your Tears
  7. Bad Bunny x Jhay Cortez – DÁKITI
  8. CJ – Whoopty
  9. Ariana Grande – Positions
  10. Doja Cat – Streets

Czytaj także: Fuchsia OS z pełnym wsparcie dla aplikacji z Androida i… Linuxa – Google wie, co robić

Nie wiedzieliście wcześniej o możliwości ustawienia wybranego utworu ze Spotify na swoim profilu na Tinderze, ale teraz chcecie to zrobić? Żeby było to możliwe, wystarczy, że zintegrujecie konta z obu platform. W tym celu powinniście wejść w ustawienia profilu w aplikacji Tinder, a następnie wybrać moją piosenkę na Spotify. Może to być np. utwór, który najlepiej nas opisuje.

źródło: Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.