Jaki będzie Galaxy Note 5?

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-5-edge-renders

 
Do zapowiedzi Samsunga Galaxy Note zostało dobrych parę miesięcy, ale nie przeszkadza to nikomu w nieustannym podgrzewaniu atmosfery. Do lipca dowiemy się prawdopodobnie już masę rzeczy na temat nowego urządzenia Samsunga, na razie pozostaje nam wierzyć przesłankom.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Oto kilka renderów przedstawiających rzekomy wygląd Note’a 5 w wersji Edge wzorowany w dużej mierze na Galaxy S6. Jest to właściwie S6 Edge w nieco większym rozmiarze i oczywiście z rysikiem, czyli elementem rozpoznawczym serii Note. Z frontu urządzenia są bardzo trudne do rozróżnienia, dopiero tylna klapka ujawnia z czym mamy do czynienia. Obiektyw aparatu i miejsce na S-Pen’a są jedynymi wyróżnikami Note’a 5 przynajmniej według twórców renderów. Jak podoba Wam się taka koncepcja?

 

Samsung-Galaxy-Note-5-edge-renders

Źródło: Youtube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x