T-Mobile obchodzi Walentynki w dosyć osobliwy sposób, bo z okazji tego dnia rozdaje swoim klientom pakiety zawierające 3 GB internetu. Promocja jest jednocześnie częścią akcji Happy Fridays. Jeśli macie numer u magentowego operatora i przydałoby wam się więcej internetu, warto aktywować bonus.

3 GB internetu na Walentynki w T-Mobile

Walentynki można spędzać bez internetu, ale niektórzy mogą chcieć obejrzeć wspólnie film lub porozmawiać przez jeden z komunikatorów online. W takich sytuacjach dodatkowy pakiet danych może się przydać.

Kto może skorzystać z walentynkowej promocji w T-Mobile? Osoby, które korzystają z taryfy na kartę lub oferty typu MIX u magentowego operatora, a także posiadacze abonamentu we wspomnianej sieci. Czas na aktywację bonusu rozpoczyna się jutro, 12 lutego. Z promocji można skorzystać do niedzieli 14 lutego. Posiadacze taryf na kartę i ofert typu MIX na wykorzystanie promocyjnych 3 GB internetu mają 7 dni. Osoby z abonamentem w T-Mobile mogą natomiast korzystać z pakietu do końca okresu rozliczeniowego.

Czytaj także: Smartfony OnePlus trafiają do oferty Play – oto szczegóły

Żeby aktywować pakiet 3 GB internetu, trzeba wysłać SMS-a o treści HF pod numer 80800 lub wybrać odpowiednią opcję w aplikacji Mój T-Mobile. W ciągu 72 godzin od aktywacji bonus zostanie nam przydzielony.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.