smartfony OnePlus Play

Smartfony OnePlus trafiają do oferty Play – oto szczegóły

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W ofercie Play pojawiły się smartfony OnePlus. Fioletowy operator na początek proponuje dwa modele, ale w przyszłości wybór ma być większy. Urządzenia są dostępne w ofertach abonamentowych, jak i bez nich.

Jakie smartfony OnePlus są dostępne w Play?

Play proponuje obecnie dwa smartfony OnePlus: Nord N100 oraz Nord N10 5G. Fioletowy operator chwali się, że wprowadza te modele do swojej oferty jako pierwszy w Polsce i że ma je na wyłączność do końca lutego. W dalszym ciągu chodzi o operatorów, bo oba smartfony można także kupić w innych źródłach, np. w marketach z elektroniką.

OnePlus Nord N100 bez abonamentu kosztuje 799 zł. Play proponuje także abonament. Umowa trwa 24 miesiące, a samo urządzenie możemy spłacać przez 24, 36 lub 48 miesięcy. Samodzielnie możemy wybrać, czy chcemy zapłacić większą kwotę na start i potem mieć niższe raty, czy na odwrót.

OnePlus’a Nord N10 5G bez abonamentu w Play możemy mieć za 1249 zł. Dostępny jest również abonament, podobnie jak w przypadku modelu Nord N100 fioletowy operator proponuje warianty z różnymi kwotami na start i wysokością rat oraz długością czasu spłaty urządzenia.

Czytaj także: Pełna specyfikacja Motoroli Moto G30 w Sieci. Średnia półka jak się patrzy

Pierwsze osoby, które zdecydują się na zakup modelu Nord N10 5G w Play, otrzymają w zestawie słuchawki OnePlus Earphones Bullets Wireless.

źródło: Play

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy