Wygraj Samsunga Galaxy S6 Edge! Konkurs Opery & Android.com.pl

Newsy

mini-forntal-branded

Nawet najlepszy smartfon, aby pokazać swój potencjał potrzebuje odpowiednich aplikacji. Która z nich jest jednak najważniejsza? Zdecydowanie przeglądarka internetowa, ponieważ to swego rodzaju brama do Internetu i zwykle w niej spędzamy najwięcej czasu. Warto więc poświęcić minutę by zamienić standardowo zainstalowaną aplikację „Internet” na lepszą alternatywę.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Jedną z najlepiej ocenianych przeglądarek jest obecnie Opera Mini, która niedawno doczekała się dużej aktualizacji, w której znalazły się m.in. odświeżone menu i strona startowa, tryb nocny oraz tryb prywatny.

 

Tak jak poprzednie wersje, Opera Mini 9 kompresuje strony do zaledwie 10% ich oryginalnego rozmiaru. Takie ograniczenie transferu danych oznacza szybszy dostęp do treści, a w wielu wypadkach także możliwość pełniejszego wykorzystania pakietów internetowych. To jednak nie jedyna jej zaleta. Opera Mini to po prostu szybka, pełna przydatnych funkcji i przyjazna użytkownikowi przeglądarka.

 

 

Co ciekawe aplikacja ta jest częściowo tworzona w Polsce, gdzie Opera zatrudnia zespół 250 programistów. Kliknij tutaj, aby ją pobrać.

 

Weź udział w konkursie!

 

Android.com.pl-Opera Mini Giveaway

 

Wypełniaj poszczególne kroki, by wygrać. Zwycięzcą zostanie osoba, która zbierze najwięcej punktów.

 

Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge to zdecydowanie smartfon, którym wyróżnisz się z tłumu. Zakrzywiony z obu stron ekran, metalowa ramka obudowy oraz gładki szklany tył sprawia, że z całą pewnością wygląda on na urządzenie z najwyższej półki. Zakrzywione krawędzie to jednak nie tylko designerski dodatek, ale również oryginalne rozwiązanie różnego rodzaju powiadomień.

pl_SM-G925FZKAXEO_000000003_L-Side_black222

W środku Galaxy S6 Edge znajdziemy oczywiście najlepsze na rynki podzespoły. W tym ośmiordzeniowy 2,1GHz procesor, 3GB RAMu, aparat 16MP oraz ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD.

 

Jeśli chciałbyś dostać taki smartfon nie ma nic prostszego – weź udział w naszym konkursie!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x