mini-forntal-branded

Nawet najlepszy smartfon, aby pokazać swój potencjał potrzebuje odpowiednich aplikacji. Która z nich jest jednak najważniejsza? Zdecydowanie przeglądarka internetowa, ponieważ to swego rodzaju brama do Internetu i zwykle w niej spędzamy najwięcej czasu. Warto więc poświęcić minutę by zamienić standardowo zainstalowaną aplikację „Internet” na lepszą alternatywę.

 

Jedną z najlepiej ocenianych przeglądarek jest obecnie Opera Mini, która niedawno doczekała się dużej aktualizacji, w której znalazły się m.in. odświeżone menu i strona startowa, tryb nocny oraz tryb prywatny.

 

Tak jak poprzednie wersje, Opera Mini 9 kompresuje strony do zaledwie 10% ich oryginalnego rozmiaru. Takie ograniczenie transferu danych oznacza szybszy dostęp do treści, a w wielu wypadkach także możliwość pełniejszego wykorzystania pakietów internetowych. To jednak nie jedyna jej zaleta. Opera Mini to po prostu szybka, pełna przydatnych funkcji i przyjazna użytkownikowi przeglądarka.

 

 

Co ciekawe aplikacja ta jest częściowo tworzona w Polsce, gdzie Opera zatrudnia zespół 250 programistów. Kliknij tutaj, aby ją pobrać.

 

Weź udział w konkursie!

 

Android.com.pl-Opera Mini Giveaway

 

Wypełniaj poszczególne kroki, by wygrać. Zwycięzcą zostanie osoba, która zbierze najwięcej punktów.

 

Samsung Galaxy S6 Edge

Samsung Galaxy S6 Edge to zdecydowanie smartfon, którym wyróżnisz się z tłumu. Zakrzywiony z obu stron ekran, metalowa ramka obudowy oraz gładki szklany tył sprawia, że z całą pewnością wygląda on na urządzenie z najwyższej półki. Zakrzywione krawędzie to jednak nie tylko designerski dodatek, ale również oryginalne rozwiązanie różnego rodzaju powiadomień.

pl_SM-G925FZKAXEO_000000003_L-Side_black222

W środku Galaxy S6 Edge znajdziemy oczywiście najlepsze na rynki podzespoły. W tym ośmiordzeniowy 2,1GHz procesor, 3GB RAMu, aparat 16MP oraz ekran Super AMOLED o rozdzielczości Quad HD.

 

Jeśli chciałbyś dostać taki smartfon nie ma nic prostszego – weź udział w naszym konkursie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).