HBO GO znają wszyscy miłośnicy serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Nie jest tajemnicą, że kluczem do sukcesu w tej branży jest systematyczne uzupełnianie zawartości swojej biblioteki. HBO GO doskonale o tym wie, dlatego ciężko o dzień, w którym na platformie nie pojawiłaby się choć jedna nowość. Dziś do serwisu wpadły dwa nowe tytuły, ale niestety jeden został przy okazji usunięty. Obie listy można znaleźć w dalszej części tekstu.

Środowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Czarna sztuka: Gdy brakuje światła” i więcej już na platformie

HBO GO czarna sztuka gdy brakuje światła

Subskrybenci HBO GO zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę. Co prawda dzisiaj nie dodano zbyt dużo, ale jak to mówią – lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Przechodząc do konkretów, na platformie właśnie zadebiutowały następujące pozycje:

  1. All American (2018) [odcinek S03E04] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,6/10, IMDB: 7,7/10
  2. Czarna sztuka: Gdy brakuje światła / Black Art: In the Absence of Light (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5/10, IMDB: 3,9/10

Zobacz także: Ogromna aktualizacja biblioteki Netflixa. Dziś na platformie pojawiło się aż 45 świetnych nowości!

To by było na tyle, jeśli chodzi o ostatnie nowości na HBO GO. Skoro je mamy już umówione, czas przejść do tej mniej ciekawej części dzisiejszej aktualizacji oferty tytułowej platformy. Usunięto następujący film:

  1. Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta / The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst (2015) – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 8,2/10, IMDB: 8,7/10

Co by nie mówić – zawsze mogło być gorzej. Dajcie znać w komentarzach, czy któraś z nowości przypadła wam do gustu!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.