ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s20 fe 5g

Samsung Galaxy S20 FE 5G dostaje One UI 3.1 przed pozostałymi reprezentantami serii Galaxy S20

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo lubiana firma, która ma w swoim portfolio różnego rodzaju produkty. Nie da się jednak ukryć, że największym wzięciem cieszą się smartfony. W zeszłym roku odbyła się premiera „głównej” serii Galaxy S20, ale tak się składa, że wyścig o aktualizację do One UI 3.1 wygrał jej najnowszy i zarazem najtańszy przedstawiciel. Zgadza się – Galaxy S20 FE 5G załapał się na uaktualnienie do najnowszej wersji nakładki Samsunga.

Samsung Galaxy S20 FE 5G z aktualizacją do One UI 3.1

Galaxy S20 FE 5G One UI 3.1
Samsung Galaxy S20 FE 5G

Ciepło przyjęty Samsung Galaxy S20 FE 5G został oficjalnie zaprezentowany we wrześniu 2020 roku, co czyni go najnowszym przedstawicielem serii Galaxy S20. Smartfon trafił do sprzedaży z Androidem 10, ale teraz załapał się na aktualizację do bazującego na Androidzie 11 One UI 3.1. Co ciekawe, sprzęt wyprzedził swoich poprzedników i jak na razie jest jedynym modelem z serii Galaxy S20, który może się poszczycić One UI 3.1.

Zobacz także: [Recenzja] Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – wyraźnie najlepszy z towarzystwa

Jak nietrudno się domyślić, aktualizacja jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Na chwilę obecną uaktualnienie jest udostępniane w Polsce, Belgii, Czechach, Francji, Grecji, Holandii, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech i całym regionie bałtyckim i skandynawskim. Osobom zainteresowanym nową wersją oprogramowania nie pozostaje nic innego, jak regularnie sprawdzać jego dostępność w ustawieniach swojego Galaxy S20 FE 5G. Ktoś z was już doczekał się aktualizacji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy