ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 9 pro design budowa

OnePlus 9 ani OnePlus 9 Pro nie zostanie pozbawiony istotnego akcesorium

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo popularna firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. Tak się składa, że już niedługo trafią na rynek jej nowe flagowce – OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Premiera urządzeń jest przewidywana na marzec, więc nic dziwnego, że do Sieci trafia coraz więcej informacji na ich temat. Dziś dowiedzieliśmy się, że rodzina OnePlus 9 nie zostanie pozbawiona istotnego akcesorium. Firma najwyraźniej nie zamierza podążać śladem Apple czy Samsunga. Wiele osób z pewnością się ucieszy.

OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro z ładowarką w zestawie

OnePlus 9 pro ładowarka w zestawie

Max Jambor, czyli człowiek doskonale znany ze swoich „wtyków w branży”, poinformował, że zarówno OnePlus 9, jak i OnePlus 9 Pro, trafią do sprzedaży z ładowarką w zestawie. To bardzo dobra wiadomość, bo jak wiadomo, coraz więcej producentów rezygnuje z uwzględniania tego akcesorium – np. Apple przy okazji premiery serii iPhone 12 i Samsung w linii Galaxy S21. Mężczyzna potwierdził też, że oba modele dostaną akumulator o pojemności 4500 mAh. Według wcześniejszych doniesień OnePlusa 9 i OnePlusa 9 Pro będzie można naładować z mocą 65 W.

Zobacz także: Wygląd OnePlus 9 Pro na żywo! Jest zakrzywiony ekran i… Hasselblad

Max Jambor już wielokrotnie udostępniał sprawdzone informacje, więc raczej nie musimy się obawiać, że najnowsze flagowce OnePlusa nie będą miały ładowarki w zestawie. Powoli docieramy do momentu, w którym coś, co jeszcze kiedyś było oczywiste, staje się swojego rodzaju sensacją. Ale cóż – nic na to nie poradzimy. Czekacie na premierę rodziny OnePlus 9, czy nie interesują was te smartfony? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy