najpopularniejsze tematy wśród polskich internautów

Strajk Kobiet, WOŚP i Albicla to najpopularniejsze tematy wśród polskich internautów

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Firma SentiOne zebrała dane, z których można wywnioskować, jakie tematy są najpopularniejsze wśród polskich internautów. Wśród kwestii, którymi szczególnie interesują się użytkownicy internetu z Polski, znajdują się m.in. Strajk Kobiet, WOŚP i Albicla. To jednak nie wszystko – ostatnio wyjątkowo chętnie wyświetlamy treści związane z morsowaniem.

Te tematy są najpopularniejsze wśród polskich internautów

Z danych zebranych przez SentiOne wynika, że Strajk Kobiet w styczniu tego roku budził bardzo duże zainteresowanie. Zasięg wyświetleń wzmianek związanych z protestami wyniósł 698 mln – ta liczba robi wrażenie, choć w październiku 2020 roku internauci wyświetlili wzmianki na temat strajku dużo więcej razy, bo łącznie aż 3,5 mld.

Największe zainteresowanie tematem widać wśród internautów z dużych polskich miast, a konkretnie u użytkowników Facebooka i Twittera z tej grupy. Najmniej wzmianek na temat strajku pojawiało się na Instagramie. W internetowych dyskusjach o protestach widać mniej więcej równe zaangażowanie obu płci.

W ostatnim czasie ważnym tematem dla polskich internautów jest też Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tylko w styczniu 2021 hasło WOŚP odnotowało 218 mln wyświetleń w sieci. Chętnie wyświetlaliśmy także treści związane z portalem społecznościowym Albicla, który miał być polskim odpowiednikiem Facebooka (26 mln wyświetleń).

Czytaj także: It’s just a prank bro – YouTuber został zastrzelony, kiedy nagrywał film

Ostatnio hitem internetu wśród polskich internautów jest jednak… morsowanie. Mimo że to temat niebudzący skrajnych emocji i niezwiązany w żadnym stopniu z polityką, osiągnął 22 mln wyświetleń.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy