ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Affinity promocja

Wszystkie programy Affinity dostępne w promocji. Photo, Designer i Publisher za pół ceny

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Programy z rodziny Affinity cieszą się coraz większą popularnością. Oprogramowanie firmy Serif to najlepsza alternatywa dla produktów Adobe, za które trzeba uiszczać comiesięczną opłatę. W przypadku Affinity Photo, Affinity Designer czy Affinity Publisher wystarczy zapłacić raz, by otrzymać dożywotnią licencję. Jakby tego było mało, teraz wszystkie wymienione programy można kupić aż 50% taniej niż zwykle. To nie lada okazja.

Programy Affinity dostępne 50% taniej

Affinity promocja
Affinity Publisher

Serif ma w swojej ofercie trzy programy graficzne: Affinity Photo, Affinity Designer i Affinity Publisher. Są to kolejno alternatywy dla następującego oprogramowania od Adobe: Photoshop, Illustrator i InDesign. Regularna cena wymienionych programów z serii Affinity w wersji na komputery to 239,99 zł, ale teraz wszystkie z nich można kupić za 119,99 zł / sztuka. Oferta jest ograniczona czasowo, więc lepiej nie zwlekać.

  1. Affinity Photo (Windows/Mac)239,99 zł / 119,99 zł
  2. Affinity Designer (Windows/Mac)239,99 zł / 119,99 zł
  3. Affinity Publisher (Windows/Mac)239,99 zł / 119,99 zł

Zobacz także: Nowe prognozy nie są zbyt optymistyczne dla tabletów – nadchodzą duże spadki

Co ciekawe, o połowę przeceniono też Designera w wersji na iPada. Teraz można go nabyć za 47,99 zł. Pod koniec warto wspomnieć, że kilka dni temu rodzina Affinity doczekała się bardzo dużej aktualizacji, która wprowadziła wiele nowych funkcji i usprawnień. Mówiąc prościej – oprogramowanie wyróżnia naprawdę dobre wsparcie producenta. Skusicie się na zakup któregoś programu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Serif

Sprawdź najnowsze wpisy