Motorola to popularna firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. A skoro o smartfonach mowa, to w najnowszym konkursie zorganizowanym przez markę można wygrać aż dwa egzemplarze Moto G9 Power – dla siebie i dla drugiej połówki. Motywem przewodnim zabawy są zbliżające się Walentynki.

Konkurs na Moto G9 Power – co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

Motorola Moto G9 Power konkurs

Motorola Moto G9 Power to całkiem ciekawy smartfon, w którego wnętrzu można znaleźć m.in. Snapdragona 662, 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej. Wyróżnikiem tego modelu jest też bardzo duża bateria o pojemności 6000 mAh. Aby zyskać szansę na zdobycie dwóch egzemplarzy, wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez Motorolę na jej profilu na Instagramie. Należy wejść w zapisaną relację oznaczoną hasztagiem #POWERLOVERS i odpowiedzieć na znajdujące się tam pytania. Pod koniec trzeba tylko udostępnić wynik na swoim stories. Zabawa trwa do 14 lutego – aż trzech zwycięzców zostanie wyłonionych w transmisji na żywo w mediach społecznościowych Motoroli.

Zobacz także: Motorola szykuje tanie nowości – czas na odmianę Moto G i Moto E

Osoby nieprzepadające za konkursami mogą po prostu kupić Motorolę Moto G9 Power w promocji, bo do 18 lutego u partnerów marki smartfon jest dostępny o 100 zł taniej. W RTV EURO AGD sprzęt w konfiguracji z 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci wbudowanej kosztuje teraz 699 zamiast 799 zł. Obniżka nie jest duża, ale nie ma co się oszukiwać – 100 zł piechotą nie chodzi. Zamierzacie wziąć udział w opisanym konkursie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.