lg-g4-35

 

Aparaty w dzisiejszych smartfonach bez problemu pozwalają robić zdjęcia oraz nagrywać filmy na poziomie jakości w pełni wystarczającym przeciętnym użytkownikom. Jednak co jeśli chcemy uzyskać nieco więcej niż właśnie wspomniana przeciętność? W takim wypadku można zobaczyć, co radzi LG.

 

Koreańczycy postanowili zaprzęgnąć fotografa Colby Browna w celu przedstawienia pięciu najważniejszych rzeczy, na które powinno zwracać się uwagi przy robieniu zdjęć. Oczywiście nie mogło się obyć w tym wypadku bez wyszczególniania zalet modułu zastosowanego przez LG w ich flagowym modelu. W takim razie zobaczcie na co stać G4 jeśli trafi do rąk fotografa z prawdziwego zdarzenia:

 

 

Niemniej jednak także użytkownicy innych smartfonów mogą dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy takich jak sposób działania ISO, balansu bieli, szybkości przesłoni i wielu innych aspektów trybu manualnego. Mimo wszystko powyższe porady opierają się także na nowościach serwowanych przez LG i oczywiście mających zachęcić do zakupu G4.

 

Rozwój mobilnych technologii pokazuje, że niedługo aparaty z prawdziwego zdarzenia będą wykorzystywane jedynie do profesjonalnych zadań. Mimo wszystko, czy dzisiejsze smartfony robią według Was zdjęcia o wystarczającej jakości? Czy jeszcze często sięgacie po kompakty czy też lustrzanki?

 

 

źródło: Androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.