ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Qualcomm Snapdragon S4 – kolejne informacje

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy
qualcomm-logo

Snapdragon S4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych procesorów mobilnych, a jego producent, firma Qualcomm doskonale zdaje sobie z tego sprawę i od czasu do czasu serwuje „smaczki” na temat swojego najnowszego produktu, aby podtrzymać zainteresowanie. Na stronie producenta pojawiły się już informacje na temat możliwości nowego podzespołu i nowych funkcji jakie może zapewnić mobilnym aparatom fotograficznym.

„S4 zapewnia mobilnym urządzeniom możliwość robienia zdjęć o rozdzielczości do 20 megapikseli, nagrywanie w Full HD z prędkością 30 klatek na sekundę i obsługę do 3 kamer (trzecia może być używana do uzyskiwania efektu 3D). Nowy procesor pozwala także na wprowadzenie polityki 3A (autofocus, automatyczna ekspozycja, automatyczny balans bieli) (…)  pozwalając na wprowadzenie praktycznych funkcji jak np. zerowe opóźnienie migawki, czy stabilizację obrazu.”

Nowy procesor zapewnia także bardzo innowacyjne rozwiązania jak np. sterowanie interfejsem telefonu za pomocą przedniej kamery i gestów użytkownika. Aby lepiej wyobrazić sobie możliwości nowego podzespołu prezentujemy poniżej dwa filmy wykonane jeszcze podczas targów CES, ale ciągle dobrze oddające potencjał nowego produktu firmy Qualcomm. Szykuje się rewolucja? 

https://www.youtube.com/watch?v=vwUvyJK6-Fg
https://www.youtube.com/watch?v=71Ygmxid4EY

źródło: phandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy