Android 12 hibernacja

Lada dzień Android 12 może zostać pokazany przez Google

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Mamy luty, a to oznacza, że najwyższy czas zacząć bliżej przyglądać się kolejnej wersji Robocika. W ostatnim czasie można spotkać coraz więcej plotek dotyczących nowości, które pojawią się w Androidzie 12 – m.in. powróci podwójne stuknięcie i pojawi się nowy system hibernacji. Jednak plotki, plotkami. Teraz czas przyjrzeć się poszlakom, które zostawia samo Google. Jedna z nich niemalże potwierdza, że firma jest gotowa na wydanie pierwszych wersji testowych swojego systemu operacyjnego.

Android 12 tuż za rogiem? Google jest już gotowe na zbieranie opinii

MicroDroid

Amerykanie w tym tygodniu zaktualizowali aplikację Android Beta Feedback. Jak sama nazwa wskazuje, jest to program, który ma za zadanie zbierać od użytkowników informacje o ich doświadczeniach z korzystania z testowych wersji Robocika. Z racji, że aktualizacje tej aplikacji nie zdarzają się zbyt często, tak naturalnym wydaje się, że Google po prostu przygotowało ją pod Androida 12. Niektórzy znajdują dodatkowe poszlaki w samym kodzie, więc… Czyżby nowy system miał pojawić się na dniach? Jest to niewykluczone, choć oczywiście pamiętajmy, że początkowo będzie to wydanie dla programistów. Sam termin też jest możliwy, patrząc na poprzednie wydania. Android 11 DP także zadebiutował w lutym.

Zobacz też: Caviar Origin – klasyczny telefon z Androidem w cenie flagowców.

Tymczasem na koniec zadam przewrotne pytanie. Czy już otrzymaliście Androida 11 na swoje urządzenie? Czy wiecie, że jego producent planuje taką aktualizację? Dajcie znać, jak oceniacie podejście firm do wsparcia w związku z zeszłorocznym wydaniem Androida?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy