LG potwierdza nową hybrydę

Newsy

lg-logo-android

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W ostatnim czasie pojawiało się sporo przecieków dotyczących nowego, dużego smartfono-tabletu produkcji LG. Koreański producent potwierdził w końcu nadejście swojego giganta, zapowiadając go jako urządzenie które „zadziwi i zaskoczy”.

LG Vu, bo o nim mowa, ma być w zamiarach Azjatów konkurentem dla Samsunga Galaxy Note. Jakie argumenty posiada najnowszy sprzęt od LG?

Jeśli wierzyć informacjom producenta, Vu ma posiadać 5-calowy wyświetlacz IPS z formatem obrazu w stosunku 4:3, oferujący rozdzielczość 1024×768 pikseli, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 Ghz, łączność LTE oraz wsparcie dla specjalnego rysika Reobeodyum. Klienta kusić ma również bateria o pojemności 2080 mAh, złącze HDMI i kamera 8 MPx z diodą LED.

optimus-vu-3

Żeby nie było tak do końca różowo, należy wspomnieć o systemie operacyjnym, którym w momencie premiery na targach MWC ma być zaledwie Android 2.3 Gingerbread. Co prawda LG zapowiada aktualizację do Androida w wersji 4.0 w przeciągu 3 miesięcy, lecz większość użytkowników znająca przedziwną taktykę Koreańczyków, którą można zawrzeć w słowach: „dajemy przestarzały system i aktualizujemy go jutro w grudniu po południu”, może tym razem podejść do takiego ruchu LG z niechęcią. Ale… pożyjemy, zobaczymy – wszak nie system jest dla potencjalnego odbiorcy takiego urządzenia najważniejszy, a jego specyficzne możliwości i zastosowania.

Juz niebawem pojawi się więcej szczegółów na temat nowego dziecka LG, w tym jego cena. Wydaje się, że będzie to kluczowa kwestia dla klienta przy wyborze Vu vs. Note.

A Wy co sądzicie o tej hybrydzie dwóch segmentów, tym razem w wykonaniu LG? Czy według Was Vu ma szansę na dobry wynik w bratobójczym koreańskim starciu?

źródło: androinica


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x