Nexus 6 także z problemami technicznymi – użytkownicy zgłaszają brak połączenia internetowego

Newsy

Nexus6-Press-06-1200-80

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Ostatnio Google ewidentnie ma problemy ze swoimi urządzeniami z serii Nexus jak i z samym systemem Android 5.0 Lollipop. Okazuje się, że zarówno jedno jak i drugie zacznie kojarzyć się z kłopotami aniżeli – tak jak było kiedyś – z inną, często lepszą drogą rozwoju. Okazuje się, że także najnowszy smartfon firmy nie jest pozbawiony wad.

 

Na początku użytkownicy Nexusów 7 (z 3G/LTE) zmuszeni byli długo czekać na wydanie aktualizacji Android 5.0 Lollipop na ich tablety, kiedy to ta rodzina urządzeń od samego początku „na dzień dobry” dostawała najnowsze wersje oprogramowania. Kiedy w końcu Google wypuściło wymarzony system, ten z czasem zaczął powodować poważne problemy prowadzące do „zbrickowania” tabletu. Sam Lizak również miał swoje młodzieńcze problemy, ale teraz użytkownicy najnowszego smartfonu od Google zgłaszają zupełnie inne kłopoty. Chodzi oczywiście o tytułowego Neuxsa 6, który już podczas premiery wywołał mieszane uczucia. Teraz okazuje się, że także osoby, które zdecydowały się na zakup tego ogromnego smartfonu mogą mieć powód do zmiany swojej opinii na temat całej serii. Nexus 6 zdaje się mieć problemy z łącznością 3G oraz LTE. Użytkownicy skarżą się na zrywanie połączenia, co może sugerować problemy techniczne, ale nie są wykluczane również błędy w oprogramowaniu. Sam fakt osobiście dostrzegłem podczas testowania Nexusa 6, ale wtedy zrywane było całe połączenie z operatorem – teraz mowa jest jedynie o Internecie.

 

Czyżby pogłoski o końcu serii Nexus ponownie mogły niedługo się pojawić? Google może zdecydować odciąć się od swojej jakże niegdyś lubianej rodziny i przerzucić na Android One z drobną zmianą przeznaczenia tej serii. Niemniej jednak jak Wy odbieracie ostatnie problemy Nexusów? Zrządzenie losu czy faktycznie brak staranności?

 

 

źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x