samsung galaxy grand prime lollipop

 

Przyszła pora na kolejną grupę smartfonów, które mogą oczekiwać aktualizacji Android 5.0 Lollipop. Po najnowszych flagowych modelach, teraz producenci zaczynają powoli interesować się mniej reklamowanymi i słabszymi urządzeniami. Samsung tym razem postanowił usprawnić stosunkowo popularny u nas model.

 

Koreańczycy najprawdopodobniej upodobali sobie nasz kraj jeśli chodzi o aktualizację. To już nie pierwszy raz, kiedy Polska zostaje wybrana jako początkowy kraj, w którym pojawia się aktualizacja Android 5.0 Lollipop. Tym razem dotyczy ona modelu, który cieszy się sporą popularnością wśród operatorów, a jest Galaxy Grand Prime. Oferuje on stosunkowo dobrą wydajność w interesującej cenie, nawet w tańszych abonamentach. Tym samym jest to drugie budżetowe urządzenie – po Galaxy Tab 4 z Lizakiem na pokładzie. Osoby posiadające Galaxy Grand Prime, ale bez brandingu operatora, mogą już aktualizować swojego smartfona za pomocą oprogramowania Kies. Oczywiście można również skorzystać z bezprzewodowego rozwiązania (OTA).

 

Cieszy fakt, że Samsung docenia Polaków, ale oczywiście jest też podejrzenie, że jesteśmy wyznaczani do sprawdzania działania nowych wersji oprogramowania. Niemniej jednak Android 5.0.2 Lollipop na Galaxy Grand Prime powinien ucieszyć użytkowników nowymi funkcjami tego systemu, ale także i zirytować jego błędami z młodości. Jaki model Samsung powinien w następnej kolejności według Was zaktualizować?

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.