Polacy znowu pierwsi – kolejny model Samsunga dostaje Androida 5.0 Lollipop

Newsy

samsung galaxy grand prime lollipop

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przyszła pora na kolejną grupę smartfonów, które mogą oczekiwać aktualizacji Android 5.0 Lollipop. Po najnowszych flagowych modelach, teraz producenci zaczynają powoli interesować się mniej reklamowanymi i słabszymi urządzeniami. Samsung tym razem postanowił usprawnić stosunkowo popularny u nas model.

 

Koreańczycy najprawdopodobniej upodobali sobie nasz kraj jeśli chodzi o aktualizację. To już nie pierwszy raz, kiedy Polska zostaje wybrana jako początkowy kraj, w którym pojawia się aktualizacja Android 5.0 Lollipop. Tym razem dotyczy ona modelu, który cieszy się sporą popularnością wśród operatorów, a jest Galaxy Grand Prime. Oferuje on stosunkowo dobrą wydajność w interesującej cenie, nawet w tańszych abonamentach. Tym samym jest to drugie budżetowe urządzenie – po Galaxy Tab 4 z Lizakiem na pokładzie. Osoby posiadające Galaxy Grand Prime, ale bez brandingu operatora, mogą już aktualizować swojego smartfona za pomocą oprogramowania Kies. Oczywiście można również skorzystać z bezprzewodowego rozwiązania (OTA).

 

Cieszy fakt, że Samsung docenia Polaków, ale oczywiście jest też podejrzenie, że jesteśmy wyznaczani do sprawdzania działania nowych wersji oprogramowania. Niemniej jednak Android 5.0.2 Lollipop na Galaxy Grand Prime powinien ucieszyć użytkowników nowymi funkcjami tego systemu, ale także i zirytować jego błędami z młodości. Jaki model Samsung powinien w następnej kolejności według Was zaktualizować?

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x