Metro Last Night Redux

Metro Last Light Redux za darmo na Epic Games, ale to nie wszystko od platformy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Metro Last Light Redux dostępne jest teraz na Epic Games za darmo, czyli kolejny tydzień z nową produkcją. Oznacza to, że posiadacze konta na platformie mogą przypisać sobie tytuł, ale mają na to tylko tydzień. To miło ze strony Epic, że dostarczyło kolejną część sagi, bo w zeszłym roku użytkownicy platformy mogli dostać darmowy dostęp do Metro 2033 Redux. To jednak nie wszystko, co za darmo oferuje teraz Epic Games.

Metro Last Light Redux za darmo na Epic Games

Do 11 lutego można przypisać sobie do konta na Epic Games Metro Last Light Redux. Oczywiście za darmo, bo po raz kolejny platforma rozdaje tytuły dla swoich użytkowników. Ostatnio nawet podsumowano, jak ten cały marketingowy zabieg się przyjął wśród fanów. Chyba nie trzeba dodawać, że gracze są zachwyceni możliwością darmowego dostępu do gier. Owszem, nie zawsze są to tytuły AAA, ale nie oznacza to, że nie warto w nie zagrać. Metro Last Light Redux to bardzo przyjemny shooter FPS. Jeżeli ktoś lubi klimaty związane z apokalipsą, to zapewne produkcje już dawno ma w swojej kolekcji. Jeżeli jednak nie miało się okazji spróbować, to teraz nadarza się ciekawa okazja. Jakiś czas temu tytuł był dostępny za darmo także na GOG-u, ale nie każdy chce zakładać kolejne konta, by wypróbować jedną grę. Tytuł na Epic Games znajdziecie TUTAJ.

Jest rok 2034. Głęboko pod ziemią, poniżej ruin post-apokaliptycznej Moskwy biegnie sieć tuneli Metra, gdzie resztka ocalałych przedstawicieli rasy ludzkiej walczy o przetrwanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia, nie tylko z zewnątrz…również wewnętrznego. Krwiożercze mutanty czają się w mrocznych, podziemnych katakumbach, jak i na wymarłej powierzchni, gdzie pod zatrutym niebem szaleją toksyczne wichry. Tymczasem skłócone frakcje mieszkańców Metra, zamiast się zjednoczyć, pogrążyły się w wojnie o pełnię władzy, którą ma zagwarantować instalacja militarna ocalała w bunkrze D6. Wzmaga się konflikt wewnętrzny, którego skutkiem może być całkowita zagłada gatunku ludzkiego. Nazywasz się Artem. Przygnieciony ciężarem winy, lecz wiedziony nadzieją, trzymasz w dłoniach klucz do przetrwania naszego gatunku: ostatni promień światła w najczarniejszej godzinie…

Metro Last Light Redux – opis z Epic Games

Zobacz też: Xiaomi Waterfall Display – nowy projekt, który może zmienić przyszłość smartfonów.

For the King za darmo na Epic Games

For the king

Metro Last Light Redux to nie wszystko, co Epic przygotowało dla swoich użytkowników. W tym tygodniu można sięgnąć także po drugi, darmowy tytuł. Tym razem jest to For The King, czyli połączenie strategii z grą turową. Tytuł normalnie wyceniony został na 71,99 złotych, a do 11 lutego możecie mieć go za darmo. Tak prezentuje się opis produkcji. Tytuł znajdziecie TUTAJ.

Unikalny system walki zainspirowany rzutami kostką! Poprowadź drużynę do brutalnego boju i walcz aż do końca w dynamicznych pojedynkach rozgrywanych w trybie turowym — wykorzystaj unikalny system służący do atakowania i rozwijania umiejętności specjalnych. Możliwość wielokrotnego powracania do rozgrywki — jak na grę typu rouge-lite przystało! Każda rozgrywka jest wyjątkowa dzięki proceduralnie generowanym mapom, zadaniom, łupom i wydarzeniom. Wykorzystaj zdobyte punkty, aby przed kolejną rozgrywką kupić broń, przedmioty, postacie NPC, klasy, wydarzenia lub zdobyć inne korzyści! Różnorodne sposoby gry! Dostępny jest tryb dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji lokalnej lub sieciowej. Drużyna może się podzielić, żeby eksplorować mapę szybciej lub trzymać się razem i zapewnić sobie większe bezpieczeństwo! Mnóstwo dodatkowej zawartości! Gra For The King zawiera wszystkie wydane dodatki, w tym Dungeon Crawl, Frozen Expanse Adventure, Gold Rush Un-Cooperative Mode, Into The Deep i wiele więcej!

For the King – opis z Epic Games

Co jeszcze pojawi się na Epic Games?

Platforma ma w zwyczaju wcześniej informować o produkcjach, które pojawią się za darmo. Tym razem nie jest inaczej. Od 11 lutego od 17.00 będzie można pobierać kosmiczną strategię Halycon 6: Lightspeed Edition. To może być coś ciekawego dla tych, którzy lubią styl retro.

Na skraju kontrolowanej przez Ziemian przestrzeni kosmicznej leży Halcyon 6, opuszczona baza gwiezdna pozostawiona przez tajemniczą pradawną rasę. Twoim zadaniem jest przejęcie opuszczonej stacji i odbudowanie jej. Tajemnicza obca siła zmierza w kierunku Ziemi, a ta baza gwiezdna daje Nowej Federacji Ziemskiej („New Terran Federation”) największe szanse na zawarcie nowych sojuszy, zbadanie nowych technologii i znalezienie sposobu na powstrzymanie inwazji.

Halycon 6: Lightspeed Edition – opis z Epic Games

Źródło: Epic Games

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy