Posiadacze urządzeń LG Smart TV mogą już w wygodny sposób korzystać z usługi WP Pilot. Na telewizory koreańskiego producenta została wydana oficjalna aplikacja polskiej platformy telewizji internetowej. Rozpoczęcie korzystania z niej jest bardzo proste.

Aplikacja WP Pilot dostępna na LG Smart TV

Aplikacja WP Pilot na telewizory LG pozwala oglądać ponad 100 kanałów na żywo. Wystarczy mieć połączenie z internetem oraz wykupiony pakiet premium WP Pilot.

W najnowszej aplikacji na telewizory LG WebOS, użytkownicy znajdą wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet – wyjaśnia Wirtualna Polska w wydanym komunikacie. Na każdym z kanałów będzie także dostępna ramówka na cały dzień.

Czytaj także: Szef Xiaomi chce wiedzieć, jak dużo jesteśmy w stanie zapłacić za smartfony z logo marki

WP Pilot jest również dostępny poprzez stronę internetową oraz aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox. Działa też z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Oferta WP Pilot zawiera ponad 100 kanałów, z czego ponad 30 można oglądać w ramach darmowego pakietu. Osoby zainteresowane większą liczbą programów mogą skorzystać z jednego z płatnych pakietów (ceny od 9,99 do 45,99 zł). W ofercie WP Pilot znajduje się również 10 najpopularniejszych stacji radiowych z Open FM.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.