ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Smartwatche mogą wszystko – Galaxy Gear z Macintoshem II na pokładzie, konkurent dla Apple Watch?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
Macintosh android wear galaxy gear samsung apple

Samsung Galaxy Gear pokazał już wiele razy, że jest w stanie zdziałać wiele. To wszystko za sprawą jednej osoby, która pokazuje, że smartwatche mają ogromne możliwości pomimo że jest to głównie produkt do wyświetlania powiadomień ze smartfonu. Tym razem niejako zostało przypomniane oprogramowanie firmy, które stosunkowo niedawno zainteresowało się rynkiem smartwatchy.

Poznaliśmy już między innymi Windowsa 95, a także wiele gier na smartwatchach z między innymi Android Wear, a teraz przyszła pora pokazać, że także da się uruchomić – w tym przypadku – na Galaxy Gear system z 1987 roku jakim jest Macintosh II OS. Oto jak to wszystko wygląda razem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u6Y3aTYe9dw[/youtube]

Dwie niezbyt przepadające za sobą firmy w tym wypadku, jak widać powyżej, działają razem całkiem sprawnie. Oczywiście wymagania systemu Apple nie są ogromne i jak sam autor wspomina, całość działa o wiele lepiej niż w przypadku Windowsa 95. ale pamiętajmy, że mamy do czynienia z zupełnie inną technologią. Jak najbardziej, jest to sztuka dla sztuki, ale czy nie od tego właśnie zaczęły się wszelkie zabawy z modyfikacją wszelkich systemów?

Czas pokaże na co stać smartwatche, które dzisiaj mają jeszcze swoje młodzieńcze wady, ale z pewnością niedługo przyjmą się na szerszą skalę i będą miały większe znaczenie na rynku mobilnym. Czego Wam brakuje w inteligentnych zegarkach?

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy