5G w Orange jest dostępne dla kolejnych abonentów. Żeby zacząć korzystać z tej sieci, wystarczy mieć odpowiednie urządzenie i przejść przez proces aktywacji. Co istotne, nie wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

5G w Orange dla kolejnych abonentów – sprawdź, czy również dla ciebie

#hello5G w Orange funkcjonuje już od jakiegoś czasu. W zasięgu tej sieci jest obecnie 6 mln osób m.in. z takich miejscowości, jak Łódź, Katowice, Warszawa czy Gdańsk. Do tej pory z 5G od Orange był jednak pewien problem. Dostęp do tej sieci mieli tylko ci klienci, którzy korzystali z nielicznych taryf to umożliwiających. Teraz lista ofert z dostępem do 5G została znacznie poszerzona. Na powyższej grafice możecie zobaczyć, jak aktywować bezpłatne 5G w Orange na swoim smartfonie. Wszystkie czynności trzeba wykonać w aplikacji Mój Orange.

Oto oferty, których posiadacze od teraz także mogą korzystać #hello5G:

  • Plan Mobilny 35, 45 i 55 (klienci korzystający z Planu Mobilnego 75 mają możliwość korzystania z #hello5G już od startu tej sieci, 1 lipca 2020 roku),
  • Plan Komórkowy,
  • Orange Love, Orange Love Mini i Standard,
  • Orange Love Extra lub Premium, zakupione przed 11 marca 2020 roku (klienci, którzy zdecydowali się na zakup tych pakietów 12 marca lub później, mogą już korzystać z #hello5G),
  • Plan Firmowy S i M (przedsiębiorcy korzystający z Planów Firmowych L i XL mogą już korzystać z #hello5G) oraz oferta Dla Firm.

Czytaj także: Sztuczna inteligencja poprawiająca błędy programistów? Okazuje się, że to możliwe

Żeby nie było tak różowo trzeba wspomnieć, że dostęp do #hello5G ogłoszony przez Orange funkcjonuje jedynie w ramach promocji. Oznacza to, że wygaśnie on 30 kwietnia 2021 roku. Po tym czasie z 5G ponownie będą mogli korzystać jedynie posiadacze określonych planów, takich jak Plan Firmowy L lub XL, Plan Mobilny 75 czy Orange Love Extra i Premium.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.