Nowy Nexus od Huawei? Mamy pierwsze informacje odnośnie specyfikacji

Newsy

nexus lineup

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W ciągu kilku miesięcy powinniśmy ujrzeć kolejne nowości od Google. Wśród nich będzie oczywiście kolejna duża aktualizacja systemu Android, ale także zapewne poznamy nowe urządzenia z serii Nexus, które powinny zatrzeć nie do końca udaną premierę ostatniego smartfonu tej rodziny.

 

Produkt powstały z połączenia sił Motoroli i Google jest smartfonem dobrym, można rzec, że wręcz bardzo dobrym, ale nie da się ukryć, iż nie dla wszystkich. Wyświetlacz o przekątnej 6 cali z pewnością nie trafi do każdej kieszeni toteż Nexus 6 nie został ciepło przyjęty. W takim razie czy kolejny smartfon od między innymi Google ma szansę odnieść większy sukces? Wiele mówi się, że w tym roku ujrzymy dwie edycje mobilnego urządzenia, oczywiście większą i mniejszą. Niemniej jednak producentem odpowiedzialnym za część techniczną ma być jedna z chińskich firm. Dotychczas wszystkie plotki zwrócone są w stronę Huawei i właśnie na temat Nexusa od tej firmy pojawiają się pierwsze informacje. Jest także mowa o wyświetlaczu i nie wszyscy będą do końca zadowoleni. Fakt, jest mniejszy, ale 5,7-calowy. Do tego dochodzi rozdzielczość QuadHD, która również wszystkim nie przypadnie do gustu. Możemy jednak liczyć na małe ramki, które wydają się w tym roku być w modzie. W ujawnionych danych mowa jest jeszcze o głównym układzie, który ma stanowić serce nowego Nexusa. Będzie to oczywiście Snapdragon 810, co także pozostawi niektórym mieszane uczucia.

 

Niemniej jednak to wciąż plotki, ale czy powyższe informacje pozwalają Wam stwierdzić, że nowy Nexus będzie lepszym urządzeniem niż to, które zostało stworzone przez Motorolę?

 

 

źródło: G4G


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x