ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
hbo go orange flex

Czwartkowe nowości na HBO GO. Co dziś dodano?

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

HBO GO to platforma znana wszystkim miłośnikom filmów i seriali. Aby utrzymać się na powierzchni i zatrzymać przy sobie obecnych użytkowników, jednocześnie przyciągając nowe twarze, gigant jest zmuszony do regularnego aktualizowania zawartości swojej biblioteki. Dlatego też nikogo nie powinno zdziwić, że dziś w HBO GO pojawiły się 3 ciekawe nowości. Bez zaskoczenia, można się z nimi zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Ranczerzy” i więcej już w serwisie! Luty 2021

HBO GO ranczerzy

HBO GO bardzo dba o swoich użytkowników, bo ciężko o dzień, w którym na platformie nie pojawiłaby się choć jedna nowości. Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc nie ma sensu przedłużać – pełna lista tytułów, które właśnie zadebiutowały w serwisie, prezentuje się następująco:

  1. Ranczerzy / JL Family Ranch (2016) [+ audio, + napisy] – gatunek: western, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 4,8/10, IMDB: 5,5/10
  2. Ranczerzy: Ślubny podarunek / JL Family Ranch: The Wedding Gift (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: western, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • IMDB: 6/10
  3. Cormoran Strike / Strike (2017) [odcinek S01E03] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Wielka Brytania
    • Filmweb: 7,1/10, IMDB: 7,9/10

Zobacz także: Zwiastun Kajko i Kokosz od Netflix – to może być ciekawa przygoda

To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze nowości na HBO GO. Nie da się ukryć, że nie jest to rekordowa aktualizacja biblioteki pod względem liczby dodanych tytułów, ale mimo wszystko nie ma co narzekać. Dajcie znać w komentarzach poniżej, czy coś wpadło wam w oko!

Źródło: Upflix

Sprawdź najnowsze wpisy