Galaxy A51 5G

Samsung Galaxy A51 otrzymuje aktualizację do Androida 11

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Samsung to bardzo lubiana firma, która ma w swoim portfolio wiele różnego rodzaju produktów. Nie da się jednak ukryć, że największym zainteresowaniem cieszą się smartfony. A skoro o smartfonach mowa, to śrecdniopółkowy Galaxy A51 właśnie załapał się na oficjalną aktualizację do Androida 11 wraz z nakładką One UI 3.0. Pierwsi użytkownicy mogą ją już instalować.

Samsung Galaxy A51 już z aktualizacją do Androida 11

Samsung galaxy a51 android 11

Samsung Galaxy A51 miał swoją premierę w grudniu ubiegłego roku. Sercem smartfona jest ośmiordzeniowy procesor Exynos 9611, któremu towarzyszy od 4 do 8 GB RAM-u i od 64 do 256 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie zadebiutowało z Androidem 10 na pokładzie, ale na szczęście aktualizacja do Androida 11 została już udostępniona. Co prawda na razie tylko w Rosji, ale już niedługo powinna zawitać także do innych zakątków świata.

Zobacz także: Samsung porzuca wsparcie dla serii Galaxy A z 2017 roku

Nowa wersja oprogramowania została oznaczona ciągiem znaków A515FXXU4DUB1 i jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Jeśli chodzi o najważniejsze nowości w niej zawarte, to trzeba wspomnieć m.in. o dymkach czatu, widgecie pozwalającym kontrolować odtwarzanie mediów i lutowych poprawkach zabezpieczeń. Na chwilę obecną wszystkim posiadaczom Galaxy A51 w Polsce nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać, aż Android 11 zawita do naszego kraju. Znając Samsunga, długo to nie potrwa. Mamy tu jakichś użytkowników tego smartfona? Dajcie znać w komentarzach poniżej?

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy