ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola z gwiazdą tenisa

Motorola ogłasza współpracę z gwiazdą tenisa – to element promocji modelu razr 5G

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Motorola ogłosiła strategiczne partnerstwo z Sofią Kenin – gwiazdą tenisa z USA. To pierwsza współpraca tenisistki z dużą, globalną marką, od kiedy rozpoczęła swoją karierę sportową. Sofia Kenin ma używać Motoroli razr 5G.

Motorola i współpraca z gwiazdą tenisa

Sofia Kenin przez cały okres współpracy z Motorolą będzie używać jej smartfona razr 5G. To model ze składaną klapką i dodatkowym wyświetlaczem. Producent wyposażył urządzenie m.in. w procesor Snapdragon 765G, 8 GB RAM-u oraz 256 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 10. Na naszym portalu możecie przeczytać recenzję Motoroli razr 5G.

Oprócz korzystania ze wspomnianego smartfona 22-letnia tenisistka będzie również promować Motorolę w inny sposób. Logo marki znajdzie się na strojach Sofii Kenin używanych podczas rozgrzewki, a także podczas wystąpień publicznych. Bardzo cieszy rosnące zaangażowanie tej marki w tenis w ciągu ostatnich kilku lat i z ogromną przyjemnością dołączam do zespołu Moto – komentuje początek współpracy z Motorolą tenisistka.

Czytaj także: Xbox Game Pass na luty – ciekawa oferta dla subskrybentów usługi Microsoftu

Sofia Kenin rozpoczęła karierę sportową w wieku 16 lat. Obecnie zajmuje 4. miejsce w rankingu WTA gry pojedynczej. Na swoim koncie ma takie sukcesy, jak zwycięstwo w Australian Open 2020 oraz dotarcie do finału French Open 2020.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy