Xbox Live Gold to nic innego, jak abonament dostępny na konsolach Microsoftu, który pozwala m.in. na granie po Sieci, a także uprawnia do korzystania ze specjalnych zniżek w sklepie i każdego miesiąca zapewnia co najmniej dwie bezpłatne gry. Tytuły przeznaczone na luty 2021 poznaliśmy już jakiś czas temu, jednak dopiero od dzisiaj można je pobierać. Oferta jest naprawdę ciekawa.

Xbox Live Gold na luty 2021 – gry już dostępne do pobrania

Xbox Live Gold luty 2021

W ramach abonamentu Xbox Live Gold na luty 2021 Microsoft zdecydował się oddać w ręce graczy aż trzy bezpłatne tytuły: Gears 5, Resident Evil i Indiana Jones and the Emperor’s Tomb. Wszystkie tytuły można już pobrać z Microsoft Store z poniższych linków:

  1. Gears 5 (Xbox One, Xbox Series X/S) 
  2. Resident Evil (Xbox One, Xbox Series) 
  3. Indiana Jones and the Emperor’s Tomb (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) 

Zobacz także: Super Switch zamiast Switcha Pro? – nowe przecieki o ulepszonej konsoli Nintendo

Pierwsze dwa tytuły można ściągnąć za darmo do 28 lutego, natomiast trzeci – tylko do 15 lutego. W tym celu wystarczy przejść w powyższe odnośniki, zalogować się na swoje konto Microsoft i przy wybranej grze kliknąć duży niebieski przycisk. Po wykonaniu tej czynności konkretna produkcja powinna zostać na stałe przypisania do naszego konta, a to oznacza, że od tego momentu będzie ją można zainstalować o każdej porze dnia i nocy, choć rzecz jasna jedynie, jeśli będziemy posiadać aktywna subskrypcję Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Warto wspomnieć, że ta reguła tyczy się tylko dwóch pierwszych gier, bo przypisane do konta tytuły z Xboxa 360 będą działać nawet bez jednego czy drugiego abonamentu.

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.