ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
bond bez Nokii 8.3 5G

James Bond jednak bez Nokii 8.3 5G w nowym filmie? Może dojść do zmiany modelu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Niewykluczone, że w filmie Nie czas umierać pojawi się James Bond bez Nokii 8.3 5G. Zamiast tego filmowy agent 007 może używać innego telefonu popularnej marki. Zamieszanie spowodowała opóźniona premiera filmu, która z kolei jest efektem pandemii koronawirusa.

James Bond bez Nokii 8.3 5G?

Nokia 8.3 5G miała być telefonem używanym przez agenta 007 w najnowszym filmie Nie czas umierać. Telefon pojawił się już w spotach związanych z filmem, był także promowany przez HMD jako urządzenie do zadań specjalnych. Inną sprawą jest to, czy smartfon rzeczywiście zasługuje na bycie określanym jako telefon dla samego Jamesa Bonda. Po odpowiedź odsyłam was do recenzji Nokii 8.3 5G.

W każdym razie Nokia 8.3 5G miała być lokowana w najnowszym filmie o agencie 007. Produkcja została jednak znacznie opóźniona z powodu pandemii. Film miał być w kinach już w kwietniu ubiegłego roku, tymczasem teraz mówi się o premierze w październiku 2021. Jeśli nie dojdzie do zmiany smartfona filmowego agenta (w tym celu trzeba by ponownie nagrać niektóre sceny) straci na tym Nokia. Reklamowanie smartfona od dawna dostępnego na rynku, nie jest zbyt sensownym posunięciem. Nokia 8.3 5G w rękach Jamesa Bonda mogłaby niekorzystnie wpłynąć także na odbiór filmu. Elementem wizerunku agenta 007 jest przecież to, że korzysta on z technologicznych nowinek.

Czytaj także: Asus ROG Phone 5 gotowy – poznajcie wygląd i specyfikację

W wielu mediach pojawiły się treści sugerujące, że Nokia żąda ponownego nakręcenia niektórych scen w filmie, przez co jego premiera się opóźni. Portal WP Komórkomania zwraca jednak uwagę na to, że opóźnienie premiery Nie czas umierać to przyczyna ew. konieczności ponownego nagrywania scen i wymiany produktów na nowe, a nie skutek rzekomych żądań danej firmy. Produktów, bo Nokia 8.3 5G to nie jedyna rzecz, która miała być lokowana w materiale.

źródło: The Sun, WP Komórkomania

Sprawdź najnowsze wpisy